WSPÓŁPRACA

Jestem otwarta na różnego typu współprace . Nie wiąże się tylko ze względu na formalność - ale także pozytywny odbiór u czytelników i zainteresowanie . To jest mój nowy blog, założyłam go na nowo, ponieważ mój stary uległ zniszczeniu . Do każdej współpracy podchodzę indywidualnie . W ramach współpracy otrzymasz rzetelny materiał podany w przeróżny sposób .
Uwielbiam swoich czytelników i szanuję ich . Dlatego na blogu mogę przedstawić tylko te produkty, które są dobrej jakości i sama jestem o tym przekonana .
Masz ciekawą, kreatywną oraz zgodną z tematyką mojego bloga propozycję współpracy?

Zapraszam do kontaktu drogą mailową:

STATYSTYKI
Informacje na temat ilości miesięcznych odsłonu dostępniam na życzenie . Jeśli są Państwo zainteresowani takimi statystykami, to zapraszam do kontaktu poprzez e-mail .

Obecnie jestem na etapie rozwijania swoich social mediów . Najbardziej aktywna jestem na Instagramie, który zajmuje sporą część mojego codziennego życia .


FIRMY, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJĘ/WSPÓŁPRACOWAŁAM

To jest tylko garstka firm . Na moim instagramie pokazuje otrzymane produkty lub inne . To nie jest przechwalanie się - czytelnicy sami proszą mnie o to, żebym im pokazywała co otrzymałam . 

FORMY WSPÓŁPRAC
– testy i recenzje produktów oparte na własnej szczerej opinii,
– konkursy i rozdania dla czytelników,
– indywidualnie ustalone działania marketingowe z daną marką .
Mają Państwo do zaoferowania inną formę współpracy ? Zapraszam do pisania na e-mail .

Copyright © 2016 Aleksandra Ciszewska , Blogger